Smak Neapolu w Krakowie.

Odkryj Smak Neapolu w Krakowie – Pizza Napoletana w Placek Napoletana

Kraków, miasto pełne historii i kultury, to także raj dla miłośników kulinariów. W samym sercu Kazimierza oraz na malowniczym Starym Mieście znajduje się ukryta perełka, która przenosi smaki Neapolu do Polski – Placek Napoletana. Pizza napoletana to coś więcej niż tylko jedzenie; to doświadczenie, które zabiera Cię w podróż do włoskiego Neapolu.

Dlaczego Placek Napoletana?

  1. Autentyczne Włoskie Składniki: Każda pizza w Placek Napoletana przygotowywana jest z najwyższej jakości składników, takich jak mozzarella di bufala i pomidory San Marzano. Dzięki temu każda pizza smakuje, jakby została zrobiona w sercu Włoch.
  2. Tradycyjna Receptura: Nasze pizze są robione według tradycyjnych włoskich przepisów, co gwarantuje autentyczność smaku. Proces przygotowania ciasta, jego ręczne formowanie oraz szybkie pieczenie w bardzo wysokiej temperaturze to klucz do osiągnięcia idealnej pizzy napoletana.
  3. Wyjątkowa Atmosfera: Nasze lokale w Kazimierzu i na Starym Mieście oferują przytulną i bezpretensjonalną atmosferę, która sprawia, że każdy posiłek staje się niezapomnianym doświadczeniem.

Menu, które Zaskakuje

Nasze menu to nie tylko klasyczne pozycje, takie jak Margherita czy Quattro Formaggi. Regularnie wprowadzamy nowe propozycje, które zaskakują kreatywnością i połączeniami smakowymi. Dodatkowo, szeroki wybór kraftowych piw z lokalnych browarów doskonale komponuje się z naszymi pizzami, podkreślając ich smak.

Zamów Już Dziś!

Odwiedź nas w Krakowie i przekonaj się, dlaczego Placek Napoletana jest uznawana za najlepszą pizzę napoletana w mieście. Zamówienia online są również dostępne, co pozwala cieszyć się naszymi pizzami w domowym zaciszu. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i odkryj smak Neapolu bez wychodzenia z Krakowa.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipis elit. Pellentesque maximus nibh at commo.